Poskytujeme Vám kreatívne služby v oblasti grafického a on-line dizajnu.

V izuálna  identita a jej tvorba patria medzi prvé kroky novovznikajúcej spoločnosti. Vytvoríme Vám logo a všetky potrebné firemné materiály: vizitky, hlavičkové papiere, pečiatky, poznámkové bloky, elektronické šablóny, konto na facebooku… Tvorba vizuálnej identity sa týka aj zabehnutých firiem, ktoré rastú alebo sa transformujú, rôznych organizácií, škôl, podujatí, produktov.

Internet ako novodobý fenomén je už našou bežnou súčasťou. Ak ešte nevlastníte doménu, poradíme Vám a vybavíme všetko za Vás. Zaregistrujeme Vám slovenské alebo zahraničné domény. Následne Vám vytvoríme web stránku podľa Vašich potrieb. Ak máte záujem o častejšiu aktualizáciu stránky, vďaka redakčnému systému si budete môcť spravovať obsah Vašich web stránok kedykoľvek a kdekoľkovek, stačí Vám iba prístup na internet. Po vytvorení web stránky Vás zaškolíme, ako upravovať obsah stránky. Samozrejme v prípade záujmu môžeme tieto starosti riešiť za Vás. Vaša web stránka bude optimalizovaná pre mobilné zariadenia.

Ak chcete svojich klientov informovať o novinkách prostredníctvom e-mailu, postaráme sa o design a tvorbu newsletterov.
 

Cieľom nášho snaženia je ponúknuť Vám komplexné grafické služby aj v oblasti desktop publishingu – výstupov pre ofsetovú a digitálnu tlač. Nadizajnujeme a vytvoríme Vám leták, brožúru, katalóg, výročnú správu, grafickú podobu CD, billboard, knihu. Zabezpečíme tlač u tretích firiem.

Naši klienti

ZIPP
dsc
DECInternational
CorpiaSIR
Corpia
IIE
BeenLearning
rivers
Wienerberger
ChataKorennyVrch

Aj vďaka našej spoločnej práci – kvalitnej webstránke s pekným obsahom aj vizuálom sa našej ambulancii uplynulý rok mimoriadne darilo, získali sme veľa nových pacientov, dokonca viac, ako sme plánovali. Pacienti si pochvaľujú prehľadnosť aj estetickú stránku webu našej ambulancie. Veľmi rýchlo si na ňu zvykli.

MUDr. Jana BendováAmbulancia všeobecného lekára pre dospelých

ABM Studios nám počas našej dlhoročnej spolupráce dokazuje, že je spoľahlivým partnerom pre grafické a kreatívne riešenia. Všetky požiadavky dodáva v dohodnutom termíne a s pridanovou inovatívnou hodnotou.

VIKTOR G. JELÍNEK , Dipl. Kfm.Predseda predstavenstva, CORPIA GROUP, a. s.